BEL ACOUSTICS

Telefon kontaktowy: +48 58 304 10 86  facebook  google plus

ALTAVOX Line Array RC 3020Kolumna Głośnikowa emitująca ukierunkowane pole dźwiękowe


Altavox RC3020 - kolumna linearray
ALTAVOX RC3020 wprowadza system PA do miejsc publicznych z dużym pogłosem takich jak katedry, amfiteatry, galerie, halle w recepcjach lub w portach lotniczych, które najczęściej wymagają kompleksowych projektów akustyki i wyjątkowych rozwiązań w instalacjach dla uzyskania dobrej jakości dźwięku, wysokiej zrozumiałości komunikatów i odpowiedniego odtwarzania tła muzycznego.




20 głośników, specjalnie dobranych i odpowiednio rozmieszczonych, gwarantuje ukierunkowanie wiązki dźwięku, co pozwala na zredukowanie o 2dB straty na każdym podwojeniu odległości od głośnika.
Zastosowanie kolumn ALTAVOX eliminuje wiele ograniczeń i ułatwia instalację oferując ukierunkowany obszar pokrycia dźwiękiem. A wszystko to, bez konieczności użycia skomplikowanych urządzeń DSP.
Altavox RC3020 - zasięg pola dźwiękowego
Kolumną ALTAVOX Bouyer wprowadza całkowicie oryginalne rozwiązanie w zakresie zminimalizowania rozmiarów i zachowania estetyki. Super-płaska (tylko 3 cm głęboka), długa kolumna (o szerokości 7 cm i wysoka na 1.4m) oferuje niespotykane, w zakresie 500–4000Hz, możliwości kreowania ukierunkowanego pola dźwiękowego w nagłośnianym obszarze, i gwarantuje całkowite pokrycie dźwiękiem wyznaczonej powierzchni nagłośnienia.
Zamocowana pionowo kolumna ALTAVOX emituje komunikaty, które są dobrze słyszalne przez słuchaczy zarówno siedzących i stojących w pobliżu i większej odległości, z tą samą mocą i w zdecydowanie dużej odległości od głośnika. Dostępne w 3 kolorach (czarnym, kamiennym i szarym) kolumny głośnikowe ALATAVOX, mogą wisieć na ścianie i być prawie niezauważalne, nie wpływając na istniejącą architekturę budynku. Mało tego, kolumny mogą być również wbudowane w ścianę …na równo z tynkiem.