Szukaj
   
 
Przeznaczenie
Urządzenia
Akustyka / pomiary
Antysprzężeniowe i EQ
Disco, klub
DSO - głośniki
DSO - system
Głośniki 100V
Głośniki Lo-Ω
Głośniki stadionowe
Interkom Ratunkowy/Pożarowy
Interkomy
Konferencyjne i tłumaczenia
Mikrofony
Mikrofony bezprzewodowe
Miksery audio
Miksery matrycujące
PA systemy
Przywoławczy system
Rack 19" szafy
Wzmacniacze audio
z pozostałych
Dla znajomego


Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
» DJ bar
DJ bar

zapewnia komfort pracy i doskonały dźwięk


Specjalnie zaprojektowany DJ-bar dla potrzeb mobilnego stanowiska DJ’a.
Przemyślna konstrukcja pozwala na błyskawiczne przygotowanie stanowiska DJ-a do imprezy i komfortowe użytkowanie konsolety wyposażonej w 2 profesjonalne gramofony i mikser audio. Płyta górna jest dostosowana do różnego ułożenia gramofonów.
W podstawie baru znajduje się panel zasilania w zamykanej szafce rack standardu 19” przeznaczonej dla aparatury audio o łącznej wysokości 15U. Wszystkie połączenia kablowe ukryte są wewnątrz baru, a niezbędne przyłączenia do zasilania i zewnętrznej aparatury głośnikowej wykonywane są przez zamykane klapki rewizyjne w bocznych ściankach.
Rozchylane obie boczne części baru dają dostęp do szafek na płyty, napoje i schowków na dodatkowe akcesoria (mikrofony, słuchawki, monitory, itp.). Na czas użytkowania, zdejmowana pokrywa konsolety - z dużym LOGO - zawieszana jest na froncie baru (od strony publiczności). DJ-bar jest całkowicie mobilny, wyposażony jest bowiem w samoskrętne koła z hamulcami. Po imprezie stanowisko DJ’a może być szybko złożone i zabezpieczone w kilka minut.

Recenzje