Szukaj
   
 
Przeznaczenie
Urządzenia
Akustyka / pomiary
Antysprzężeniowe i EQ
Disco, klub
DSO - głośniki
DSO - system
Głośniki 100V
Głośniki Lo-Ω
Głośniki stadionowe
Interkom Ratunkowy/Pożarowy
Interkomy
Konferencyjne i tłumaczenia
Mikrofony
Mikrofony bezprzewodowe
Miksery audio
Miksery matrycujące
PA systemy
Przywoławczy system
Rack 19" szafy
Wzmacniacze audio
z pozostałych
Dla znajomego


Powiedz o tym produkcie komuś, kogo znasz.
» HYBRYDOWY pochłaniacz Hałasu

Rolfon R1 BB


ROLFON™ to jest absolutnie nowy produkt o specyficznych własnościach pochłaniania nadmiarowej energii dźwiękowej w rozszerzonym zakresie częstotliwości * ten unikatowy „ustrój dźwiękochłonny” pozwala zwiększyć efektywność pochłaniania dźwięku o ponad 30% w stosunku do stosowanych powszechnie materiałów dźwiękochłonnych (baffle, płyty itp.), głownie z zakresie niskich częstotliwości * bardzo łatwy sposób montażu dodatkowo znacznie redukuje koszty montażu pod stropem lub na ścianach *

ROLFON™ ma postać wałka o średnicy 150 mm i długości 1000 mm, osłoniętego matowym welonem szklanym w kolorze białym (lub czarnym, opcjonalnie). Razem z zaczepami waży < 0, 85 kg.

ROLFON™ mocowany jest do konstrukcji sufitu lub na ścian w poziomie, za pomocą linki stalowej, której końce zwieńczone są zatrzaskowymi karabińczykami. Można je bardzo łatwo zaczepiać do haków, oczek zaczepowych itp. , przymocowanych na stałe do ścian lub sufitu.
Do każdego zawieszonego ROLFONA można błyskawicznie podczepić do 4 dodatkowe (równolegle do niego). W ten sposób redukuje się ilość punktów zaczepowych w stałej konstrukcji …a demontaż jest równie prosty i szybki.

Minimalna wielkość zamówienia - 500 szt.

Więcej informacji na stronie .

Recenzje